banner1350-compressor

دوره آموزش زبان آلمانی


icon1-compressor
icon2-compressor
icon4-compressor
icon3-compressor

توضیحات دوره


آموزشگاه زبان آلمانی در هشتگرد که با سطح سنجی دقیق زبان آموزان برای شروع صحیح یادگیری زبان استفاده از تکنولوژی و ابزار یادگیری روز برای درک بهتر آموزش ها پشتیبانی کارآموزان توسط اساتید حین برگزاری دوره و پس از اتمام آن برگزاری جلسات مکالمه رایگان گروهی به صورت حضوری و آنلاین برای زبان آموزان برگزاری امتحانات با استاندارد بین الملی بصورت منظم در اختیار قرار دادن جزوات و فیلم های کمک آموزشی بصورت رایگان برای زبان آموزان برگزاری جلسات رفع اشکال برای هنرجویانی که عملکرد ضعیفی داشته اند تا به سطح مورد نظر کلاس رسانده شوند برگزاری منعطف کلاس ها با توجه به شرایط محصل بودن یا شاغل بودن هنرجویان امکان تجدید دوره رایگان هر ترم در صورت عدم یادگیری زبان آموزان در ترم جاری آموزش توسط اساتید دارای تحصیلات ارشد زبان

سرفصل های دوره


آموزش صفر تا صد زبان آلمانی
آموزش مکالمه آلمانی
تقویت مهارت نوشتاری
تقویت مهارت خواندن
تقویت مهارت شنیداری


شهریه دوره


هزینه دوره عادیدوره عادی با تخفیفدوره خصوصی
دوره آموزش زبان آلمانی1200000 تومان980000 تومان2800000 تومان


ثبت نام دوره  آموزش زبان آلمانی در هشتگرد

  آموزش زبان آلمانی در هشتگرد

  این آموزشگاه با ایجاد فضایی حرفه ای برای آموزش زبان های مختلف این امکان را برای دانش آموزان فراهم نموده است که بتوانند در دوره های زبان آلمانی شرکت کنند. زبان آلمانی یکی از زبان های تخصصی می باشد که در این آموزشگاه توسط اساتید خبره و با تجربه در این شاخه برگزار می گردد این دوره ها از سطوح مبتدی تا پیشرفته در آکادمی زبان بدرخانی برگزار می گردند.

  ایجاد جوی صمیمانه و هدفمند بین زبان آموزان و اساتید، می تواند باعث کارایی هر چه بیشتر تدریس شود. مطالعات نشان می دهد که اگر در محیط آموزشی، از بروز رفتارهای خاص و تخریب دانش آموزان اجتناب شود، باعث راحتی هر چه بیشتر آنان خواهد شد.

  همچنین اگر در یادگیری، از ابزارهایی مثل پوسترها، فایل های صوتی و فیلم های آموزشی استفاده شود، بهره وری کلاس ها را بالاتر خواهد برد. ایجاد جوی صمیمانه و هدفمند بین زبان آموزان و اساتید، می تواند باعث کارایی هر چه بیشتر تدریس شود.

  مطالعات نشان می دهد که اگر در محیط آموزشی، از بروز رفتارهای خاص و تخریب دانش آموزان اجتناب شود، باعث راحتی هر چه بیشتر آنان خواهد شد. همچنین اگر در یادگیری، از ابزارهایی مثل پوسترها، فایل های صوتی و فیلم های آموزشی استفاده شود، بهره وری کلاس ها را بالاتر خواهد برد.

  امکانات :

  سطح سنجی دقیق زبان آموزان برای شروع صحیح یادگیری زبان انگلیسی

  استفاده از تکنولوژی و ابزار یادگیری روز برای درک بهتر آموزش ها

  پشتیبانی کارآموزان توسط اساتید حین برگزاری دوره و پس از اتمام آن

  آموزش زبان آلمانی در هشتگرد

  شما نیز می توانید زبان انگلیسی را در آموزشگاه بدرخانی تجربه کنید .