banner1350-compressor

دوره آموزش زبان عربی


icon1-compressor
icon2-compressor
icon4-compressor
icon3-compressor

توضیحات دوره


آموزشگاه زبان عربی بدرخانی در شهر جدید هشتگرد عامل دیگری که باید در آموزشگاه ها به آن توجه شود، ارائه خدمات آموزشی مناسب است؛ چرا که در غیر اینصورت، زبان آموزان دیر یا زود آموزشگاه را ترک خواهند کرد. ارائه خدمات درست، در قبال هزینه ای که از فرد دریافت می شود، باعث ایجاد حس اطمینان و آرامش در او می شود. آموزشگاه ها بدرخانی ارائه به خدمات آموزشی مناسب دارد؛ چرا که در غیر اینصورت، زبان آموزان دیر یا زود آموزشگاه را ترک خواهند کرد. ارائه خدمات درست، در قبال هزینه ای که از فرد دریافت می شود، باعث ایجاد حس اطمینان و آرامش در او می شود. به جرات می توانیم ادعا کنیم که کانون زبان بدر، بهترین آموزشگاه زبان در هشتگرد است که تمام از ویژگی های که یک آموزشگاه استاندارد برخوردار است و توانسته در مدت فعالیت خود، خروجی های مناسبی داشته باشد.

سرفصل های دوره


1. آموزش زبان عربی پایه اول متوسطه
2. آموزش زبان عربی پایه دوم متوسطه
3. آموزش زبان عربی پایه سوم متوسطه
4.آموزش زبان عربی ویژه کنکور
...

5. آموزش روش تست زنی زبان عربی
6. آموزش قرائت صحیح عربی
7. آموزش اعراب گذاری در عربی
8. رفع اشکال دانش آموزان برای امتحانات
9. کلاس های همگام با مدرسه
...


شهریه دوره


هزینه دوره عادیدوره عادی با تخفیفدوره خصوصی
دوره آموزش زبان عربی1200000 تومان980000 تومان2800000 تومان


ثبت نام دوره



  آموزش زبان عربی در شهر هشتگرد

   با توجه به نیاز دانش آموزان به زبان عربی و پیچیدگی این نوع از زبان برای درک بهتر مفاهیم زبان عربی آموزشگاه زبان بدرخانی اقدام به برگزاری کلاس های زبان عربی از سطح مبتدی تا پیشرفته برای هنرجویان خود نموده است این کلاس ها دد عناوین کلاس های کمک درسی و کلاس های کمکی برای کنکور سراسری برای دانش آموزان تدریس می گردد

  یادگیری زبان خارجی را باید از جنبه های مختلفی بررسی کرد؛ اما چیزی که در این بین تاثیر چشمگیری در یادگیری زبان دارد، فضای آموزشی مناسب است.

  طبق بررسی هایی که در زمینه یادگیری زبان های خارجی صورت گرفته، قرار گرفتن در فضای آموزشی استرس زا، می تواند تاثیر منفی در یادگیری داشته باشد و اعتماد به نفس لازم برای صحبت کردن را از فرد بگیرد؛ چرا که همیشه هر چیز جدیدی، نوعی استرس در فرد ایجاد می کند، که اگر محیط آموزشی هم استرس زا باشد، به شدت می تواند باعث مقاومت فرد در یادگیری زبان شود؛

  بنابراین آموزشگاه زبان عربی در شهر جدید هشتگرد برخورداری از فضای آموزشی کم استرس، از ضروریات یادگیری زبان خارجی است.
  ایجاد جوی صمیمانه و هدفمند بین زبان آموزان و اساتید، می تواند باعث کارایی هر چه بیشتر تدریس شود. مطالعات نشان می دهد که اگر در محیط آموزشی، از بروز رفتارهای خاص و تخریب دانش آموزان اجتناب شود، باعث راحتی هر چه بیشتر آنان خواهد شد. همچنین اگر در یادگیری، از ابزارهایی مثل پوسترها، فایل های صوتی و فیلم های آموزشی استفاده شود، بهره وری کلاس ها را بالاتر خواهد برد.
  ایجاد جوی صمیمانه و هدفمند بین زبان آموزان و اساتید، می تواند باعث کارایی هر چه بیشتر تدریس شود.

  مطالعات نشان می دهد که اگر در محیط آموزشی، از بروز رفتارهای خاص و تخریب دانش آموزان اجتناب شود، باعث راحتی هر چه بیشتر آنان خواهد شد. همچنین اگر در یادگیری، از ابزارهایی مثل پوسترها، فایل های صوتی و فیلم های آموزشی استفاده شود، بهره وری کلاس ها را بالاتر خواهد برد.

  سطح سنجی دقیق زبان آموزان برای شروع صحیح یادگیری زبان انگلیسی

  استفاده از تکنولوژی و ابزار یادگیری روز برای درک بهتر آموزش ها

  پشتیبانی کارآموزان توسط اساتید حین برگزاری دوره و پس از اتمام آن

  برگزاری جلسات مکالمه رایگان گروهی به صورت حضوری و آنلاین برای زبان آموزان

  برگزاری امتحانات با استاندارد بین الملی بصورت منظم

  در اختیار قرار دادن جزوات و فیلم های کمک آموزشی بصورت رایگان برای زبان آموزان

  آموزش زبان عربی در هشتگرد 

  با توجه به نیاز دانش آموزان به زبان عربی و پیچیدگی این نوع از زبان برای درک بهتر مفاهیم زبان عربی آموزشگاه زبان بدرخانی اقدام به برگزاری کلاس های زبان عربی از سطح مبتدی تا پیشرفته برای هنرجویان خود نموده است.

  یک آموزشگاه خوب باید علاوه بر اینکه دوره های خوبی را طراحی می کند، از منابع آموزشی معتبر و تایید شده استفاده کند. همچنین باید رزومه آموزشی مناسب و خروجی های خوبی در گذشته داشته باشد، تا بتواند کارآموزان بیشتری را به سمت خود بکشاند.

  استفاده از استادان خوب در آموزشگاه های زبان به قدری اهمیت دارد که باید بگوییم اگر یک آموزشگاه زبان، تمام ویژگی های یک آموزشگاه استاندارد را داشته باشد، اما از اساتید مجرب استفاده نکند، مثل این است که انگار هیچ یک از استاندارد های دیگر را هم ندارد.

  بنابراین آموزشگاه زبان عربی در شهر هشتگرد برخورداری از فضای آموزشی کم استرس، از ضروریات یادگیری زبان خارجی است.

  آموزش زبان عربی در هشتگرد

  شما نیز می توانید آموزش  زبان انگلیسی را در آموزشگاه بدرخانی تجربه کنید .