banner1350-compressor

دوره آموزش زبان فرانسه


icon1-compressor
icon2-compressor
icon4-compressor
icon3-compressor

توضیحات دوره


دوره آموزش زبان فرانسه آموزش زبان فرانسه در شهر جدید هشتگرد از مزایای زبان فرانسه پیدا کردن شغل مناسب و عالی است. از مزایای دیگر زبان فرانسوی امکان تحصیل در دانشگاه های فرانسه است. افرادی که می توانند به زبان فرانسه صحبت کنند، فرصت‌هایی برای آموزش عالی در بهترین دانشگاه‌های فرانسه (دانشگاه سوربن، پیر ماری کوری و غیره) و اغلب براساس شرایط مالی بسیار مناسب فراهم می‌کند. دانشجویان با سطح خوبی از زبان فرانسه ممکن است واجد شرایط درخواست یک کمک‌هزینه دولتی فرانسوی برای ثبت‌نام در یک دوره کارشناسی‌ارشد در دانشگاه های فرانسه باشند که منجر به اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد در سطح بین‌المللی می شود.

سرفصل های دوره


آموزش صفر تا صد زبان فرانسه
آموزش مکالمه فرانسوی
تقویت مهارت نوشتاری
تقویت مهارت خواندن
تقویت مهارت شنیداری


شهریه دوره


هزینه دوره عادیدوره عادی با تخفیفدوره خصوصی
دوره آموزش زبان فرانسه1200000 تومان980000 تومان2800000 تومان


ثبت نام دوره  آموزشگاه زبان بدرخانی در هشتگرد

  آموزش زبان فرانسه در هشتگرد

  با توجه به علاقمندی افراد زیادی به زبان فرانسه و نیاز برخی از دانش آموزان به زبان فرانسوی این آموزشگاه کلاس های زبان فرانسوی را به صورت پایه ای تا پیشرفته برگزار می نماید.

  در طول دوره با در اختیار گذاشتن جزوات و فیلم های کمک آموزشی رایگان شما می توانید در کمترین زمان ممکن زبان فرانسوی را یادبگیرید.

  طبق بررسی هایی که در زمینه یادگیری زبان های فرانسوی صورت گرفته، قرار گرفتن در فضای آموزشی بدون استرس، می تواند تاثیر مثبتی در یادگیری داشته باشد و اعتماد به نفس لازم را به فرد بدهد. 

  در دنیای امروز صحبت کردن به یک زبان خارجی کافی نیست. کسانی که به چندین زبان صحبت می‌کنند شانس پیدا کردن شغل را چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور افزایش خواهند داد. یادگیری یک زبان ذهن را تقویت می‌کند. از مزایای زبان فرانسوی باز کردن افق‌های جدید، هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه‌ای می باشد.

  بنابراین آموزش زبان فرانسه در هشتگرد برخورداری از فضای آموزشی کم استرس، از ضروریات یادگیری زبان خارجی است.

  زبان های فرانسوی و انگلیسی تنها زبان هایی هستند که در هر پنج قاره از آن ها استفاده می شوند.

  بیش از 220 میلیون نفر در هر پنج قاره به زبان فرانسه صحبت می کنند. فرانسوی زبان اصلی ارتباطات بین المللی است. دومین زبان رایج پس از انگلیسی و ششمین زبان پربازدید جهان است. فرانسوی همچنین دومین زبان پرکاربرد بعد از انگلیسی است و در هر قاره تدریس می شود. OIF ، یک سازمان بین المللی کشورهای فرانسوی زبان ، از 77 کشور عضو و دولت تشکیل شده است. فرانسه همچنین بزرگترین شبکه بین المللی موسسات فرهنگی را اداره می کند ، که دوره های مربوط به زبان فرانسه را برای نزدیک به یک میلیون یادگیرنده ارائه می کنند.

  آموزش زبان فرانسه در شهر جدبد هشتگرد

  شما نیز می توانید زبان انگلیسی را در آموزشگاه بدرخانی تجربه کنید .